Z důvodů lepší dostupnosti a možnosti bezplatného parkování jsme pro vás otevřeli novou kancelář na adrese: Lužická 1076, Česká Lípa 470 06  (na konci parkoviště u prodejny Lidl, v prvním patře)

Pro zobrazení na mapě klikněte zde: https://www.ucetnictviceskalipa.cz/kontakt/
 

Zpracujeme pro Vás daňové přiznání bez toho, aniž by jste museli navštívit finanční úřad, zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení. Veškeré návštěvy a jednání s úřady vyřídíme profesionálně za Vás. Kontaktujte nás pro více informací.

 

Doporučujeme:   

https://www.podnikatel.cz/n/elektronicka-evidence-trzeb/

                                                                                                            

 

Provozujeme účetní a daňovou kancelář. Nabízíme zpracování daní, mezd a dalších služeb spojených s podnikáním včetně zastupování v jednání s úřady.

Chcete mít více času na Vaše podnikání? Nemáte čas běhat po úřadech? Pak jste na správném místě. Zabýváme se daňovým poradenstvím, vedením účetnictví, zpracováním mzdové agendy. S námi máte vždy jistotu, že Vaše účetnictví zpracuje kvalifikovaný účetní s praxí a potřebným vzděláním. Vysokou kvalitu také zaručuje propojení účetních služeb s daňovým poradenstvím. Každý účetní doklad prochází interní účetní a daňovou kontrolou.

Začínajícím podnikatelům poradíme s registrací na všech úřadech včetně nezbytné agendy, sociálního i zdravotního pojištění.

Samozřejmě jsme zde i pro ty, kterým čísla nic neříkají. Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci se situací ve firmě? Pak nás neváhejte kontaktovat.

 

Kalkulačku poskytuje Měšec.cz

Aktuality

Napište nám!

01.02.2012 22:04
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše...

Vítejte na našem novém webu

01.11.2011 22:03
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...